Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


A 2010. évi Országos Babakészítési Verseny díjazottjai

2010.03.28
A 2010. évi Országos Babakészítési Verseny
díjazottjai
 
I. kategória
 
I/1. Saját készítésű porcelán
1. díj: Czibuláné Csicsman Erzsébet - Rebeka
 
I/2. Textil
1. díj: Tompos Ernőné - Mutatványos
2. díj: Szikszayné Szabó Éva - Őszanyóka
2. díj: Fülöp Klára - Tavaszi szerelem
3. díj: Sárosiné Kádár Katalin - Sumo birkózó
3. díj: Rónai Katalin - Velem mikor labdázol?
 
I/3. Kerámia
1. díj: Martineczné Kiss Márta - Anya és lánya fényképésznél
2. díj: Pákozdi Judit - La Primavera
3. díj: Fülöp Margó - Dorottya - búcsúzik a tél
 
I/ 4. Egyéb
1. díj: Jankovics Jusztina - A hónapok virágtündérei
2. díj: Kozák Juli - Madame Noir
3. díj: Kustárné Almási Zsuzsanna - Évszakok
 
II. kategória
 
II/1. Porcelán
1. díj: Helmeci Éva - Erdei Manó
2. díj: Bódis Csilla - Down
3. díj: Szabó Vilmosné - Diana
 
II/2.
1. díj: -
2. díj: Léb Zsuzsa - Babacsalád
3. díj: Paray Júlia Gyöngyi - A jég szerelmesei
 
II/3. Egyéb - miniatűr porcelán
1. díj: Kolumbán Zsuzsa - Szederkényi népviselet
2. díj: -
3. díj: -
 
III. Viselet
 
III/1. Népviselet
1. díj: Molnárné Riskó Erzsébet - Palotabozsoki sváb nő
2. díj: Hegyi Tiborné - Csökölyi menyecske
3. díj: Bocsi Éva - Német menyasszony, vőlegény
 
III /2. Történelmi
1. díj: Orbánné Balogh Katalin - Emese
2. díj: Perlik Tímea - „Indulhatunk" 1870-1890-ig
3. díj: -
 
III /3.
1. díj: -
2. díj: Gracza Jocelyn - Viseletek
3. díj: Beszprémi Vendelné - Nagymányoki idős asszonyok
 
IV. Reborn Csecsemők
1. díj: Pál Anita - Hunor
2. díj: Helmeci Éva - Boróka
2. díj: Vécsei Tiborné - Angelika
2. díj: Pál Anita - Vanessa
3. díj: Cootmans Pup Éva - Alex
3. díj: Óber Anikó - Vasgyúró Gyermekek
 
V. Babavilág
1. díj: -
2. díj: Dr. Drén Csabáné – Tajta Zoltán - Kerekerdei mackóiskola
3. díj: Gracza Jocelyn - Tündérház
3. díj: Bíró Zsuzsanna Viktória - Manó-ház
 
VI. Életképek
1. díj: Arany Judit - Régi idők focija
1. díj: Táti Porcelánbaba klub - A föld gyermekei
2. díj: Meny Tatyjana és Soproni András - Piatnik körhinta
2. díj: Herman Aranka - Évszakok
3. díj: Takács Zsuzsó - Tizenketten a postakocsiról (Andersen meséi, illusztráció)
3. díj: Varga Lászlóné - Első randi
3. díj: Dr. Simon Gáborné - Négy évszak
 
VII. Ifjúsági
1. díj: Kostka Zsófia - Csalitos Ősz Tódor
1. díj: Magyar Lili - Nézd meg jobban a fákat!
3. díj: Kostka Dóra - Kikelet
 
VIII. Mackó
1. díj: Varga Lászlóné - Vén tengeri medve
2. díj: Miasnikov Klára - Drágám, hol vagy?
3. díj: Kiss Sándorné - Macó Mackó
 
Miniatűr mackók
1. díj: Bordós Józsefné - Fura kismedvék
2. díj: Fülöp Klára - Mackók hintalóval
3. díj: Mirkné Szelicsán Helga - Hajnalka
 
IX. Fantázia
1. díj: Szita Gabi - Mucuska - a mackótündér
2. díj: Tönköl Mónika - Illumina - fagyos fuvallat
2. díj: Kovács Fanni - Hétszűnyű kapanyányimonyók
3. díj: Pál Anita - Fog Laló - A fogcsenő manó
3. díj: Vértesi Gabriella - Tündérlaki Tülle
 
X. Fimo
1. díj: Helmeci Éva - Zsombor
2. díj: Pál Anita - Holle Anyó
 
A Magyar Bababarátok Egyesületének Különdíja:
Hóbor Lajosné
 
Dr. Kovács Jánosné Marika által alapított díj:
Ujj Józsefné és Ujj József
 
A Kiss Áron Magyar Játék Társaság díjai:
Barcsayné Németh Hedvig
Léb Zsuzsa
Daku Katalin
Kuti Veronika
Rocháné Bűdy Annamária